Statometras

Privatumo politika

Atnaujinta 2021-03-25

MB „Vilantis“ (vilantis.ai) taikoma asmens duomenų apsaugos ir slapukų politika pateikiama šiame puslapyje. Mes įsipareigojame saugoti šio tinklalapio lankytojų privatumą; ši politika nustato, kaip bus elgiamasi su jūsų asmenine informacija. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mus el. paštu hello@vilantis.ai.

Duomenų valdytojas

MB „Vilantis“ (vilantis.ai) kontroliuoja visus asmeninius duomenis, surinktus šiame tinklalapyje. Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome kreiptis į mus.

Asmens duomenys

Informacija, kurią mes renkame

Tinklapio lankymo metu, duomenų bazėje gali būti išsaugomi įrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kita informacija, reikalinga teisingam svetainės turinio atvaizdavimui. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo tapatybės.

Slapukų naudojimas

Visa surenkama informacija gali būti saugoma ir įdarbinama tarp bet kurių valstybių, kuriose dirbame, tam, kad galėtume naudoti surinktą informaciją pagal šią privatumo politiką. Jūsų suteikta informacija gali būti perkeliama į valstybes, kuriose duomenų apsaugos įstatymas gali nebūti prilyginamas Europos ekonominės erdvės įstatymams, tačiau tos valstybės turi asmens duomenų apsaugos įstatymus, kuriuos Europos Komisija vertina kaip tinkamus ir pakankamus. Jūs sutinkate su tokiais asmeninės informacijos perkėlimais.

Asmeninių duomenų naudojimas kitose priemonėse

Mūsų tinklapyje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą, tokios kaip: Google Analytics.

Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personifikacijai. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse.
MB “Vilantis” neperduoda asmeninių duomenų kitoms organizacijoms arba tarnyboms, nenurodytoms šioje privatumo politikoje. Išimtį gali sudaryti tik duomenų perdavimas įgaliotoms valstybinėms organizacijoms, joms pareikalavus vykdyti tokius veiksmus.

Šiame tinklapyje gali būti nuorodų į kitus, MB “Vilantis” nepriklausančius tinklapius, įmonė neprisiima atsakomybės už kitų tinklapių turinį ir privatumo politiką, todėl rekomenduojame susipažinti su kiekvieno Jūsų lankomo tinklapio pateikiama privatumo politika ir taisyklėmis.

Šio tinklapio privatumo politika gali būti atnaujinta bet kada, be papildomų pranešimų, pažymint atnaujinimo datą šiame puslapyje.

Visos teisės yra saugomos © 2023

Projektą sukūrė ir plėtoja:

Statometras

Privatumo politika

Informacija

Projektą sukūrė ir plėtoja:

Visos teisės yra saugomos © 2023